FAQ

Zde najdeš přehled nejčastějších dotazů od našich zákaznic. Kdyby jsi však měla nějaký další, napiš nám nebo zavolej, rádi Ti na všechno odpovíme.

Jak to, že na LAFEM jsou ceny nižší, než u větších e-shopů?

Je to jednoduché, nejsme hamouni. Samozřejmě, musíme si pokrýt své náklady a taky něco vydělat. Nicméně v životě jsme se naučili brát zřetel na krásné české řčení “kdo chce víc, nemá nic”. Proto u nás přemrštěné ceny nenajdeš.

Jaká je záruka originality zboží?

Za originalitu zboží ručíme nejenom certifikací a visačkami, které najdeš u každého produktu, ale také vlastním slovem a penězi, které bychom Ti samozřejmě vrátili. Bát se však nemusíš, naše zboží je opravdu originální. 

Více se ohledně záruky originality můžeš dočíst zde.

Jak můžu reklamovat zboží?

Reklamace zboží je vcelku jednoduchá. Sepsali jsme pro Tebe jednoduchý návod, na který se můžeš podívat zde. Kdyby jsi však měla nějaké další dotazy, zavolej či napiš nám, společně to určitě vyřešíme.

Jak můžu vrátit zboží?

I vrácení zboží je vážně jednoduché. Podrobný návod, jak zboží vrátit najdeš na tomto odkaze

Proč je zboží zabaleno v LAFEM obalu?

Všechny produkty, které nakupujeme, také důkladně kontrolujeme. Bohužel, většina originálních balení je poté již nepoužitelná. Zároveň bychom byli samozřejmě také rádi, aby jsi měla značku LAFEM pořádně na očích! 

 

 

 

Máš nějaký další dotaz? Napiš nám, zavolej nám, jsme tu pro Tebe a rádi Ti na Tvé otázky zodpovíme!