Záruka originality

Nevěříš nám, že máme opravdové originální produkty? Občas se to může stát. Však víme, jak se to říká, Důvěřuj, ale prověřuj. Proto plně chápeme, když budeš chtít vidět certifikaci nebo jakýkoliv jiný důkaz originality.

Originální visačka u každého zboží

Každý náš produkt má originální visačku od samotného výrobce. Můžeš se tak klidně podívat, že například opravdu sedí produktové číslo výrobku a nejedná se tak o žádný “fake”.

Záruka vrácení peněz

Pokud bys opravdu byla přesvědčena o tom, že se nejedná o originální zboží, ručíme našimi penězi, že Ti je v takovém případě samozřejmě vrátíme.

Čestné slovo

Dáváme Ti také naše čestné slovo, že všechny produkty jsou opravdu originální. Víme, ne všichni jsou důvěřiví, avšak nás již život naučil, že "s poctivostí nejdál dojdeš" a dle toho se také řídíme.

Odkud zboží pochází?

Veškeré zboží, které najdeš na LAFEM, pochází přímo z italského města Milána, kde sídlí náš distributor. Samotné produkty tedy pochází přímo z města módy.

Dokument

Pokud bys nám i přes to všechno nevěřila, napiš nám zprávu na info@lafem.cz a my Ti rádi zašleme smluvní dokument s naším dodavatelem, který nám zaručuje 100% originalitu zboží.