O nás a kdo jsme?

V následujících odstavcích si můžeš rychle udělat obrázek o tom, kdo jsme, proč to děláme a proč by se Ti u nás mohlo vlastně líbit.

Kdo jsme?

Možná to nečekáš, ale jsme 2 kluci, kamarádi, kteří mají rádi marketing, sport, cestování a život. Jeden je Filip, druhý Tadeáš. Úspěšně jsme vystudovali ekonomku a teď se snažíme zúročit ty těžce nabité zkušenosti. Co však máme nejradši, tak je dělat lidem radost a málokdo vypadá šťastněji než žena, která dostane krásný dárek.

Jak vznikl název LAFEM?

Dlouho jsme hledali název, který by vystihoval to, co vlastně chceme Tobě a všem ostatní říct. Základ byl pro nás jasný. Je to o ženách, ne o nás. A tak jsme ho našli, vybrali jsme “femme”. Z francouzštiny: la femme = manželka / une femme = žena / femme = ženy. No a abychom tomu dali trošku český název a šmrnc, vzniklo LAFEM.

Co LAFEM vyjadřuje?

Název jsme hledali takový, který by propojil nejen samotnou módu, ale módu ve spojení s ženskou spokojeností a radostí. Proč? Je to velmi jednoduché. Jsme kluci a ženská radost nám přináší radost. I proto lpíme na tom, aby náš vztah k Tobě byl ten nejlepší, který si můžeš přát. Pokud budeš šťastná ty, pak víme, že to děláme dobře.

Co od nás můžeš čekat?

Jak jsme již uvedli, uděláme maximum pro Tvoji spokojenost. Nechceme Ti tedy poslat jen Tvé zboží a zapomenout. Rádi bychom, aby sis nás vždy vybavila, až budeš opět nakupovat nebo například odpovídat kamarádce, kde koupit kabelku. Proto věříme, že Tě naše objednávka potěší.